Základní škola Neratovice,
28. října 1157, okres Mělník
ATLETICKÝ TROJBOJ

7. 6. se vybraní žáci z 1. stupně zúčastnili místního kola Atletického trojboje. Soutěžilo se v těchto disciplínách: sprint na 50 m, skok do dálky a hod kriketovým míčkem. Starší žáci se na závěr utkali ještě ve štafetě.

V I. kategorii soutěžili tito žáci: Alexandra Černá (1. A), Tomáš Kučera (1. B), Lily Hauk (2. A), Jan Čermák (2. C), Vendula Ticháčková (3. C) a Daniel Kartous (3. A). Žáci vybojovali krásné 2. místo a postoupili tak do okresního kola.

V II. kategorii soutěžili tito žáci: Karolína Vařeková (4. A), Egor Vasylchuk (4. A), Nela Syslová (5. A) a Dan Tomášek (5. A). Žáci vybojovali 3. místo.

13. 6. se žáci z I. kategorie vydali na okresní kolo v tomto složení: Alexandra Černá (1. A), Tomáš Kučera (1. B), Tereza Žižková (2. A), Jan Čermák (2. C), Vendula Ticháčková (3. C) a Daniel Kartous (3. A). Konkurence zde byla veliká, ale našemu družstvu se velmi dařilo. Nakonec žáci vybojovali 3. místo.

Pro získání více informací nebo prohlédnutí fotografií si kliknutím na tlačítko Číst více zobrazte celou aktualitu.