Základní škola Neratovice,
28. října 1157, okres Mělník
Lyžařský výcvik

Lyžařský výcvik

Letošní lyžařský výcvik byl navzdory nejistému počasí velmi zdařilý. Hned po příjezdu a ubytování na pokoje se žáci rozdělili do 4 družstev podle dovedností. Družstvo se začátečníky se začalo pomocí různých cvičení sžívat s lyžařskou výstrojí a také klouzavým sněhem.

Následující den jsme byli na sjezdovce. Měli jsme obrovské štěstí, protože sněhové podmínky tomu do poslední chvíle moc nepřály. Zalyžovali jsme si parádní tři dny a všichni žáci se neskutečně zlepšili.

Když jsme zrovna nelyžovali, měli jsme samozřejmě jiný program. Nejen na chatě ve společenské místnosti, ale i venku v přírodě. „Bobování“ na pytlích, koulování, procházky, noční bojovku, společenské hry, ping-pongové turnaje a diskotéku jsme si parádně užili.

Moc děkuji kolegům, vychovatelům a zdravotnici. Díky nim vše fungovalo tak, jak mělo a skvěle jsme se doplňovali.

Ve čtvrtek 15.3. 2023 se tým chlapců  ve složení: Jakub Fabián, Dominik Jistebnický, Štěpán Slavíček, Samuel Horňan, Tomáš Neumann, Maxim Podlipný, Lukáš Kršmaru a David Kříž zúčastnil okresního kola v basketbalu, které se konalo na Mělníku. Náš tým se v konkurenci pěti škol umístil na krásném 3. místě. Žákům děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme. 

Pro získání více informací nebo prohlédnutí fotografií si kliknutím na tlačítko Číst více zobrazte celou aktualitu.
Od 1. 4. 2023 dochází k navýšení ceny obědů.