Základní škola Neratovice,
28. října 1157, okres Mělník
Olympiáda na 1. stupni

Olympiáda na 1. stupni

Na pátek 31.5. připravili žáci z 9.roč. ke Dni dětí olympiádu na školním hřišti. Navázali tak na březnovou akci, kdy se ujali rolí učitelů ve třídách žáků na 1.st. na naší škole a sklidili tak obrovský úspěch. Ani tentokrát deváťáci  nezklamali. Velice pečlivě si připravili pro mladší děti 18 disciplín, za jejichž splnění děti dostávaly razítka, později i odměny  s diplomy. Bavili se tak všichni, malí i velcí. Výborná atmosféra, skvělé počasí, zkrátka den jak vymalovaný. Moc  starším  kamarádům z naší školy DĚKUJEME, opravdu jsme si to užili – vzkazují všichni účastníci!

6. 6. si žáci  ze třídy 3. C zkusili dopolední cvičení na speciálních malých trampolínách v DDM Neratovice.

Výsledky naleznete v přiloženém souboru.

V úterý 4.června se žáci všech 4.tříd rozjeli do  vědecko- zábavného centra IQLANDIA v Liberci.