Základní škola Neratovice,
28. října 1157, okres Mělník

Kontakty

Adresa školy

Základní škola Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník

28. října 1157, 277 11 NERATOVICE

IČO: 70888094

ID datové schránky: 4mhmn9i

Pro elektronickou komunikaci můžete využít buď oficiální e-mail školy info@3zsneratovice.cz, nebo e-mailové adresy konkrétních osob.

Obecné kontakty

FunkceJméno a příjmeníE-mailTelefon
ÚstřednaJitka Jandováinfo@3zsneratovice.cz315 682 790
315 682 448
Omlouvání dětíJitka Jandová736 768 513
HospodářkaJitka Jandovájandova@3zsneratovice.cz
315 682 790
315 682 448
EkonomkaIva Hubínkováhubinkova@3zsneratovice.cz
315 682 790
315 682 448
Vedoucí školní jídelnyMarcela Brzobohatájidelna@3zsneratovice.cz315 682 309
Vedoucí školní družinyZdena Hláskováhlaskova@3zsneratovice.cz739 994 406
ŠkolníkJiří Míkamika@3zsneratovice.cz
Výchovný poradceMgr. Pavla Kliment Rosyvkovárosyvkova@3zsneratovice.cz315 682 790
315 682 448
Výchovný poradce pro žáky s SPU
 a výchovnými problémy na 1. stupni
Mgr. Alice Dolanskádolanska@3zsneratovice.cz315 682 790
315 682 448
Výchovný poradce pro žáky s SPU
 a výchovnými problémy na 2. stupni
Mgr. Radka Millerovámillerova@3zsneratovice.cz315 682 790
315 682 448
Metodik školní prevenceIng. Lenka Rudášovárudasova@3zsneratovice.cz315 682 790
315 682 448
Koordinátor ICTMgr. Jitka Klocová
Mgr. Lukáš Špírek
klocova@3zsneratovice.cz
spirek@3zsneratovice.cz
315 682 790
315 682 448
Koordinátor E-TwinningMgr. Anna Špírkováspirkova@3zsneratovice.cz315 682 790
315 682 448
Koordinátor EVVOMgr. Irena Škantováiskantova@3zsneratovice.cz315 682 790
315 682 448
Školní psychologCentrum ALMAporadna.neratovice@centrum-alma.cz737 441 778
Pověřenec pro ochranu osobních údajůMgr. Lucie Kůloválucie.kulova@neratovice.cz315 650 335

Vedení školy

FunkceJméno a příjmeníE-mailTelefon
Ředitelka školyMgr. Radka Millerovámillerova@3zsneratovice.cz315 682 790
315 682 448
Zástupce ředitelky pro 1. stupeňMgr. Alice Dolansádolanska@3zsneratovice.cz315 682 790
315 682 448
Zástupce ředitelky pro 2. stupeňIng. Kateřina Andrová Batelkovábatelkova@3zsneratovice.cz315 682 790
315 682 448

Učitelé

Aktualizováno dne 2. 9. 2022

Učitelé 1. stupně

TřídaJméno a příjmeníE-mail
příp.Bc. Bártová Gabrielabartova@3zsneratovice.cz
1.AMgr. Martina Pospíšilovápospisilova@3zsneratovice.cz
1.BMgr. Hana Elisováelisova@3zsneratovice.cz
1.CMgr. Ludmila Kohutičovákohuticova@3zsneratovice.cz
2.AMgr. Věra Novánova@3zsneratovice.cz
2.BMgr. Vocelová Monikavocelova@3zsneratovice.cz
2.CMgr. Jinochová Ivajinochova@3zsneratovice.cz
3.AGelatková Ivanagelatkova@3zsneratovice.cz
3.BMgr. Bartová Alenaabartova@3zsneratovice.cz
3.CMgr. Jiřičková Pavlajirickova@3zsneratovice.cz
4.AMgr. Nováková Monikanovakova@3zsneratovice.cz
4.BAdéla Tvrdkovátvrdkova@3zsneratovice.cz
4.CMgr. Věra Hlouškováhlouskova@3zsneratovice.cz
4.DMgr. Petráčková Janapetrackova@3zsneratovice.cz
5.APavlíková Václavapavlikova@3zsneratovice.cz
5.BMgr. Brestovanská Mariebrestovanska@3zsneratovice.cz
5.CBc. Oplt Danieloplt@3zsneratovice.cz
5.DMgr. Horáková Ivahorakova@3zsneratovice.cz

Učitelé 2. stupně

TřídaJméno a příjmeníE-mail
6.AMgr. Jana Vasilovávasilova@3zsneratovice.cz
6.BMgr. Monika Poláčkovápolackova@3zsneratovice.cz
6.CIng. Leona Lakatošoválakatosova@3zsneratovice.cz
6.DMgr. Tomáš Chlumeckýchlumecky@3zsneratovice.cz
7.AMgr. Chválová Ivanachvalova@3zsneratovice.cz
7.BMgr. Matěka Petrmateka@3zsneratovice.cz
7.CMgr. Lukáš Špírekspirek@3zsneratovice.cz
7.DMgr. Kliment Rosyvková Pavlarosyvkova@3zsneratovice.cz
8.AMgr. Jirků Kristýnajirku@3zsneratovice.cz
8.BMgr. Klocová Jitkaklocova@3zsneratovice.cz
8.CMgr. Špírková Annaspirkova@3zsneratovice.cz
8.DKhanová Rozáliekhanova@3zsneratovice.cz
8.EMgr. Týnková Zuzanatynkova@3zsneratovice.cz
9.AMgr. Šnáblová Ivanasnablova@3zsneratovice.cz
9.BIng. Rudášová Lenkarudasova@3zsneratovice.cz
9.CMgr. Mercová Zuzanamercova@3zsneratovice.cz
9.DIng. Šulcová Lenkasulcova@3zsneratovice.cz
9.EMgr. Švarcová Petrasvarcova@3zsneratovice.cz

Netřídní učitelé

Jméno a příjmeníE-mail
Mgr. Sojková Evasojkova@3zsneratovice.cz
Ing. Böhmová Luciebohmova@3zsneratovice.cz
Mgr. Kliner Jiříkliner@3zsneratovice.cz
Mgr. Hampejs Tomášhampejs@3zsneratovice.cz
Mgr. Škantová Irenaiskantova@3zsneratovice.cz
Mgr. Kolínská Pavlakolinska@3zsneratovice.cz
Greplová Nikolgreplova@3zsneratovice.cz
Bc. Čadová Šárkacadova@3zsneratovice.cz
Mgr. Vašková Máriavaskova@3zsneratovice.cz
Ing. Klusová Hanaklusova@3zsneratovice.cz
Mgr. Mikšíková Olgamiksikova@3zsneratovice.cz
Mgr. Fensterer Kristýnafensterer@3zsneratovice.cz
Mgr. Drobíková Drahomíra drobikova@3zsneratovice.cz
Bc. Ližanová Iveta lizanova@3zsneratovice.cz
Šebestová Kateřina sebestova@3zsneratovice.cz
Vlčková Petravlckova@3zsneratovice.cz
Mgr. Maxová Michaela (MD)
Mgr. Jinochová Martina (MD)
Mgr. Nováková Michaela (MD)
Mgr. Pospíšilová Simona (MD)

Asistenti pedagoga

Jméno a příjmeníE-mail
Beerová Martinabeerova@3zsneratovice.cz
Brůžová Blankabruzova@3zsneratovice.cz
Červenková Petracervenkova@3zsneratovice.cz
Fabiánová Renatafabianova@3zsneratovice.cz
Hasáková Andreahasakova@3zsneratovice.cz
Heinrichová Marcelaheinrichova@3zsneratovice.cz
Chmelíčková Andreachmelickova@3zsneratovice.cz
Jindráčková Zuzanajindrackova@3zsneratovice.cz
Jonášová Luciejonasova@3zsneratovice.cz
Matějková Kateřinamatejkova@3zsneratovice.cz
Munzarová Zdeňkamunzarova@3zsneratovice.cz
Nejtková Petranejtkova@3zsneratovice.cz
Odvárková Hanaodvarkova@3zsneratovice.cz
Pekařová Hanapekarova@3zsneratovice.cz
Přibylová Miroslavapribylova@3zsneratovice.cz
Syslová Luciesyslova@3zsneratovice.cz
Zoulová Janazoulova@3zsneratovice.cz
Željazkov Veronikazeljaskov@3zsneratovice.cz
Špírková Kateřina kspirkova@3zsneratovice.cz
Vránová Michaela vranova@3zsneratovice.cz
Gabrielová Petra gabrielova@3zsneratovice.cz

Vychovatelé školní družiny

Jméno a příjmeníE-mail
Zdena Hlásková (vedoucí ŠD)hlaskova@3zsneratovice.cz
Michaela Markovámarkova@3zsneratovice.cz
Pavla Kulíkovákulikova@3zsneratovice.cz
Andrea Chmelíčkováchmelickova@3zsneratovice.cz
Elena Ignatovaignatova@3zsneratovice.cz
Rita Dvořákovádvorakova@3zsneratovice.cz
Petra Hovorkováhovorkova@3zsneratovice.cz
Zoulová Janazoulova@3zsneratovice.cz
Odvárková Hanaodvarkova@3zsneratovice.cz
Jana Jandová (MD)